Legendario zaleca odpowiedzialne spożycie.

logo legendario dorado

RONSSÉ

O różowym wyglądzie, jasnej tonacji i delikatnym aromacie truskawek, Ronssé wyróżnia się lekko gorzkim smakiem w ustach, ze świeżym, owocowym posmakiem i cytrusowymi nutami. To destylat przypominający pierwsze w sezonie poziomki i oryginalny surowiec, określany mianem “duszy kubańskiej trzciny cukrowej”. Ma 32º alkoholu.


9550 VODKA

Ten 40-procentowy trunek przodków był destylowany z melasy z trzciny cukrowej i filtrowany zgodnie z tradycyjną metodą z wykorzystaniem aktywnego węgla. Czysty i świeży aromat. Wyjątkowy smak z refleksami trzciny cukrowej, ciepły, intensywny i z lekkimi nutami cytrusowymi. Idealny do picia w czystej postaci lub jako baza do koktajli i innych kombinacji.


NATURALNA TRZCINA CUKROWA AGUARDIENTE

Jest to trunek uzyskiwany z wysokiej jakości trzciny cukrowej, zbieranej na doskonałych plantacjach na Kubie. Delikatny i głęboki aromat. Miękkie na podniebieniu. 40º


RUM AÑEJO BLANCO

Rodzi się ze spirytusu z trzciny cukrowej, po pomieszaniu i przefiltrowaniu, dojrzewający krótko w beczkach z amerykańskiego dębu. Z delikatnym aromatem z nutami drewna i wspomnieniami cytrusów, lekko perfumowany, ma 40º alkoholu i dokładny czas leżakowania.


RUM CARTA BLANCA SUPERIOR

Jest to najwyższej jakości, doskonały biały rum. Wszystkie procesy starannego mieszania odbywają się w bawełnie. Rum wyższej klasy, który ze względu na swoją jakość stał się karaibską białą perłą. Wyjątkowo mocny na podniebieniu, dzięki filtracji starzonych trunków, która daje mu 40º.


RUM DORADO

To idealne połączenie tego, co głębokie i delikatne. Na podniebieniu jest mocny, balsamiczny i zrównoważony, co nadaje mu złożoności i przyjemnej konsystencji z zawartością alkoholu 38º, pozostawiając przy tym wspomnienia owoców i minerałów.


ELIXIR DE CUBA

W istocie jest wyjątkowy, z konsystencją przypominającą wyglądem kremy i likiery. Z aromatami karmelizowanych rodzynek, dębu i brandy, jest słodki do picia, jego nieduży łyk wskazuje na wyśmienitą wanilię i czekoladę, dając mu ten wyjątkowy bukiet tylko z 34º alkoholu.


RUM AÑEJO 9

Tradycja, doświadczenie i dobra praca na przestrzeni czasu zaowocowały powstaniem Rumu Añejo Legendario z subtelnymi nutami drewna i jędrnego ciała, z 40º alkoholu.


GRAN RESERVA 15 LAT

Mocne, czyste i przygotowane z najlepszej trzciny cukrowej i rezerwy najlepszych roczników, ma 40º alkoholu, subtelny aromat drewna i oryginalny smak. Tworzony pod czujnym okiem miłośników doskonałości.


ESTRELLA DEL CARIBE

Jest to wyjątkowy i legalny produkt z limitowanej edycji, w 100 procentach wytwarzany na Kubie. Do jego stworzenia wykorzystano stuletnie bazy, córki najlepszej trzciny cukrowej z zachodniej części Kuby, co daje mu 40º.

 

Kupić

 

 

KONTAKT:
info@thelastport.com